Burnos chirurgija

Burnos chirurgija – tai labai plati odontologijos sritis, apimanti burnos gleivinės, dantų, liežuvio, seilių liaukų ligų diagnostiką bei gydymą, minkštųjų audinių plastiką, dantų rovimą bei implantaciją.

Daugiau
Stabdomas infekcijos ar uždegimo plitimas į aplinkinius audinius
Išsaugomi gretimi sveiki dantys
Padidinamos ortodontinio gydymo galimybės
Padidinamos galimybės dantų implantacijai

Dažniausiai burnos chirurgo atliekamos procedūros:

Dantų šalinimas

Protinių dantų šalinimas

Pasaitėlių plastika (lūpos pasaitėlio bei liežuvio pasaitėlio)

Kaulo regeneracijos procedūros

Žandikaulio sąnario ligų gydymas

Burnos chirurgijos procedūros:

Dantų šalinimas

Tai viena dažniausiai atliekamų burnos chirurgijos procedūrų. Kiekvienas gydytojas odontologas siekia išsaugoti paciento dantis, tačiau tai ne visuomet įmanoma. Negrįžtamai ėduonies, uždegimo, traumos ar kitų priežasčių paveiktą dantį tenka šalinti, stengiantis išsaugoti kuo daugiau aplink dantį esančių sveikų audinių.

Pasaitėlių plastika

Lūpos pasaitėlio plastika atliekama tuomet, kai jis yra per trumpas ir dėl to atsiranda tarpas tarp priekinių viršutinių dantų (diastema). Nuo liežuvio pasaitėlio priklauso gebėjimas taisyklingai tarti garsus. Liežuvio pasaitėlis chirurginiu būdu koreguojamas tuomet, kai kūdikiui trukdo maitintis ar vaikui taisyklingai, rišliai kalbėti. Netaisyklingi lūpų ir liežuvio pasaitėliai taip pat gali lemti periodonto problemų atsiradimą.

Kaulo regeneracinės procedūros

Kaulo regeneracinės procedūros taikomos tuomet, kai norint atkurti prarastus dantis, taikoma dantų implantacijos procedūra, o kietųjų audinių kokybiškam atkūrimui trūksta. Siekiant, kad implantai tarnautų ilgus metus, kaulinio audinio trūkumas kompensuojamas dirbtinio kaulo granulėmis.

Žandikaulio sąnario ligų gydymas

Žandikaulio sąnario sutrikimai gali sukelti įvairaus stiprumo skausmus, besitęsiančius ne vienerius metus, lemti apsunkintą išsižiojimą, kramtymą, kalbėjimą, veido judesius, žandikaulio traškėjimą. Žandikaulio sąnario sutrikimų priežastys gali būti labai įvairios: griežimas dantimis, nestabilus sukandimui, netinkamos restauracijos, netaisyklingas ortodontinis gydymas ir pan. Dėl šių priežasčių pasikeičia smilkinkaulio apatinio žandikaulio sąnarį sudarančių struktūrų santykis ir, norint išspręsti šią problemą, gali būti pasitelkiamas chirurginis gydymas.

Vienintelis ir tik Jums skirtas gydymo planas.

Paruošime tik Jums skirtą gydymo planą estetiškos šypsenos link. Visų procedūrų metu ir ilgą laiką po jų sieksime geriausių rezultatų.

Nuo ko pradėti?

Kainos
01
Konsultacija

Kiekvienas pacientas ir jo poreikiai yra individualūs bei labai mums svarbūs. Konsultacijos metu išsiaiškinsime Jūsų problemas ar lūkesčius, galimus sprendimo variantus bei atsakysime į visus kylančius klausimus.

02
Gydymo plano aptarimas

Kartu aptarsime detalų gydymo planą tikslams pasiekti: procedūras, jų dažnumą bei laikotarpį, kasdienę/reikalingą burnos higieną namuose.

 

03
Gydymas

Kiekvieno žmogaus dantų situacija mums yra ypatinga. Susipažinę su Jūsų dantų istorija, renkame gydytojų komandą ir pradedame dirbti pagal sudarytą gydymo planą.

Lukas Poškevičius

Specialybė
Burnos chirurgas
Licencijos nr.
OPL-05382
 

Kodėl verta rinktis mus?

Mūsų klinikoje:

Konsultacijai skiriame du kartus daugiau laiko.
Vienos konsultacijos metu sudėtingas gydymo situacijas aptariame su keliais gydytojais.
Tolimensiam gydymo planui pristatyti skiriame papildomą susitikimą su Jumis.
Naudojame moderniausias technologijas ir taikome pažangiausius gydymo metodus.
Visus reikalingus tyrimus atliekame vienoje vietoje.

Įprastai:

Konsultacija užtrunka trumpai 15-20 minučių.
Reikalingos kelios konsultacijos aptarti sudėtingas gydymo situacijas.
Nekuriamas tolimesnis ilgalaikis santykis su pacientu.
Tyrimams atlikti nėra naudojamos pačios naujausios technologijos.
Įvairiems tyrimams atlikti pacientas siunčiamas į kitą vietą.

Jūs klausiate - mes atsakome

Ar chirurginės procedūros yra skausmingos?

Visos chirurginės procedūros yra didesnė ar mažesnė intervencija į organizmą ir sukelia jo reakciją. Gydymas atliekamas taikant nejautrą ir yra minimaliai invazyvus, tad pacientas skausmo ar diskomforto nejaučia. Pooperacinio laikotarpio metu pacientas gali justi nedidelį skausmą ar patinimą, tačiau, laikantis gydytojo burnos chirurgo nustatyto režimo, paprastai nemalonių pojūčių galima išvengti.

Ar danties šalinimui užtenka vieno vizito?

Danties šalinimui tikrai pakanka vieno vizito.

Registracija

Pasirinkite, kuriuos dantis norite gydyti, ir aprašykite jums kilusią problemą. Taip geriau suprasime, kokį gydymo planą galime jums pasiūlyti.