Tyrimai ir konsultacijos

Žmogaus kūnas yra unikalus ir sudėtingas kūrinys. Profesionalus gydytojas visuomet pradeda paciento gydymo procesą nuo tyrimų bei konsultacijų. Efektyvus gydymas gali būti taikomas tik matant paciento klinikinę situaciją, žinant aiškias burnos ertmės, žandikaulio sąnario būklės priežastis, matant problemų dydį, išplitimą. Šiuolaikinėje odontologijoje diagnostikos galimybės labai plačios, leidžiančios išvengti žmogiškų klaidų, pamatyti daug daugiau, nei tik apžiūrint pacientą. Išsamūs tyrimai pagreitina gydymo procesą bei padeda jį atlikti kokybiškai ir užtikrintai.

Mūsų klinikoje pasitelkiamos aukščiausios klasės technologijos profesionaliam ir visapusiškam paciento ištyrimui: 3D kompiuterinė tomografija, skaitmeninės panoraminės rentgeno nuotraukos, skaitmeninės dentalinės rentgeno nuotraukos, mikroskopas, diagnostiniai modeliai.

Daugiau
Viskas vienoje vietoje
Išsamus situacijos įvertinimas
Konsultacijoms du kartus daugiau laiko
Taikomos moderniausios technologijos

Tyrimus reikalinga atlikti:

Kada atliekamas kompleksinis gydymas

Kada nėra aiški paciento dantų būklė

Kada nėra aiški dantų skausmo priežastis

Tyrimus atlikti pasitelkiame:

3D kompiuterinė tomografija

Tai tiksliausia ir informatyviausia diagnostinė priemonė. 3D nuotrauka parodo realų, tikslų dantų, dantų šaknų, aplink dantį esančių audinių, žandikaulių, žandikaulio sąnario, sinusų vaizdą.

3D kompiuterinė tomografija atliekama planuojant sudėtingą gydymą, atliekant kaulo priauginimo, sinuso pakėlimo, sudėtingos implantacijos operacijas, nustatant neaiškaus skausmo priežastis, sąnario patologijas ir pan. Mūsų klinikoje naudojamas 3D kompiuterinis tomografas, padedantis suplanuoti sudėtingiausią gydymą, tačiau, dėl minimalios jonizuotės, nesukeliantis pavojaus paciento sveikatai.

Daugiau
Panoraminė nuotrauka

Informatyvi diagnostikos priemonė, parodanti dantų, dantų šaknų, kaulo, sinusų vaizdą plokštumoje. Panoraminė rentgeno nuotrauka atliekama planuojant implantacijos, protinių dantų rovimo procedūras, atliekant ortodontinį gydymą, didelės apimties dantų protezavimą, kompleksinį gydymą.

Dentalinė nuotrauka

Tai vieno ar kelių dantų rentgenologinis ištyrimas, parodantis dantų šaknų vainikų, kaulo būklę.

Dentalinė nuotrauka taikoma visose odontologijos srityse, ji atliekama terapinio, endodontologinio, nesudėtingo periodontologinio gydymo metu. Dentalinėje nuotraukoje matoma dantų šaknų pozicija, kaulinių kišenių gylis, dantų ėduonis ir pan., ji atliekama siekiant kontroliuoti gydymo eigą bei įvertinti atliktą gydymą.

Daugiau
Diagnostiniai modeliai

Tai pagal individualius paciento dantų atspaudus pagaminti gipsiniai arba skaitmeninio skenavimo būdu gauti žandikaulių modeliai.

Jie padeda įvertinti sąkandį, dantų padėtį dantų lanke, suplanuoti gydymą, leidžia palyginti dantų gydymo rezultatus. Diagnostiniai modeliai dažniausiai reikalingi planuojant ortodontinį gydymą, protezuojant dantis. Nors skaitmeninis skenavimas žengia sparčiais žingsniais į priekį, vis dar nėra galimybės gauti 100% tikslumo, todėl mūsų klinikoje renkamės klasikinį metodą – gipsinius diagnostinius modelius. Atliekant ypač sudėtingus darbus, protezuojant ant implantų atspaudo nuėmimas naudojant atspaudines mases yra pati tiksliausia diagnostikos ir gydymo planavimo priemonė.

Daugiau
Mikroskopas

Matomą vaizdą daug kartų didinantis prietaisas, padedantis matyti net mažiausius dantų, dantų šaknų defektus ir leidžiantis atlikti ypač kokybišką gydymą.

Vieni specialistai naudoja mikroskopą paruošiamiesiems darbams (prieš mikroprotezavimą, atstatymą laminatėmis ir pan.), kiti – kaip pagrindinį darbo įrankį (ertmės paruošimui, kanalų praėjimui, jų formavimui, plombavimui ir pan.). Mikroskopas yra nepakeičiamas prietaisas endodontijoje, kuris padeda gydytojui endodontologui rasti visus dantyje esančius kanalus, pareiti juos iki pat galo, kad ir kokie lenkti bebūtų, formuoti, plombuoti, šalinti lūžusius instrumentus.

Daugiau

Vienintelis ir tik Jums skirtas gydymo planas.

Paruošime tik Jums skirtą gydymo planą estetiškos šypsenos link. Visų procedūrų metu ir ilgą laiką po jų sieksime geriausių rezultatų.

Nuo ko pradėti?

Kainos
01
Konsultacija

Kiekvienas pacientas ir jo poreikiai yra individualūs bei labai mums svarbūs. Konsultacijos metu išsiaiškinsime Jūsų problemas ar lūkesčius, galimus sprendimo variantus bei atsakysime į visus kylančius klausimus.

02
Gydymo plano aptarimas

Kartu aptarsime detalų gydymo planą tikslams pasiekti: procedūras, jų dažnumą bei laikotarpį, kasdienę/reikalingą burnos higieną namuose.

 

03
Gydymas

Kiekvieno žmogaus dantų situacija mums yra ypatinga. Susipažinę su Jūsų dantų istorija, renkame gydytojų komandą ir pradedame dirbti pagal sudarytą gydymo planą.

Kodėl verta rinktis mus?

Mūsų klinikoje:

Konsultacijai skiriame du kartus daugiau laiko.
Vienos konsultacijos metu sudėtingas gydymo situacijas aptariame su keliais gydytojais.
Tolimensiam gydymo planui pristatyti skiriame papildomą susitikimą su Jumis.
Naudojame moderniausias technologijas ir taikome pažangiausius gydymo metodus.
Visus reikalingus tyrimus atliekame vienoje vietoje.

Įprastai:

Konsultacija užtrunka trumpai 15-20 minučių.
Reikalingos kelios konsultacijos aptarti sudėtingas gydymo situacijas.
Nekuriamas tolimesnis ilgalaikis santykis su pacientu.
Tyrimams atlikti nėra naudojamos pačios naujausios technologijos.
Įvairiems tyrimams atlikti pacientas siunčiamas į kitą vietą.

Jūs klausiate - mes atsakome

Ar rentgenologiniai tyrimai yra saugūs?

Šiuolaikinė odontologija neapsieina be kokybiškos diagnostikos ir rentgenologinio ištyrimo. Naujausios kartos skaitmeniniai rentgenai bei kompiuteriniai tomografai skleidžia labai mažą jonizuotę, tad kiekvieno rentgenologinio tyrimo metu žmogui tenkanti apšvita yra ypač maža. Kasdien kiekvienas iš mūsų yra veikiamas jonizuozuojančios spinduliuotės, kurią gauname iš aplinkos, maisto, vandens ir t.t., tad odontologinės skaitmeninės diagnostikos priemonės yra tik labai maža žmogui tenkančios apšvitos dalis. Svarbu žinoti, kad prieš atliekant bet kokį rentgenologinį tyrimą, visuomet įvertinama jo būtinybė.

Per kiek laiko atliekami rentgenologiniai tyrimai?

Visi rentgenologiniai tyrimai atliekami mūsų klinikoje, tad jie trunka vos keletą minučių, o rezultatai matomi iš karto. Konsultacijos metu, atlikus reikalingus rentgenologinius tyrimus, jų rezultatai iškart aptariami su pacientu, diskutuojama apie gydymo galimybes, planuojamos procedūros. Pacientui pageidaujant, rentgeno nuotraukos įrašomos į skaitmenines laikmenas ar kitu būdu perduodamos pacientui.

Registracija

Pasirinkite, kuriuos dantis norite gydyti, ir aprašykite jums kilusią problemą. Taip geriau suprasime, kokį balinimo būdą galime jums pasiūlyti.