Dantų protezavimas

Dantų protezavimas – tai būdas atkurti prarastus dantis. Naudojant skirtingų medžiagų ir rūšies dantų protezus, restauruojami pažeisti danties audiniai, prarasti dantys ar dantų eilės. Protezavimo metu atstatoma prarasta kramtymo funkcija ir atkuriama estetinė dantų išvaizda.

Daugiau
Neskausminga
Visavertis kramtymas
Pasitikėjimas savimi
Pilnavertiškas natūralus estetinis vaizdas

Dantų protezavimas atliekamas:

Kada reikalinga atstatyti estetiką

Kada prarasta daug danties vainiko audinių

Kada reikalinga atstatyti kramtymo funkciją

Protezams naudojamos medžiagos:

Cirkonio keramika

Pasižymi puikiomis estetinėmis savybėmis, biologiniu suderinamumu, tvirtumu ir atsparumu nusidėvėjimui.

Cirkonio keramika – tai pažangus dantų protezavimo būdas. Šio protezo karkasas gaminamas iš cirkonio oksido, paruošiamo kompiuterinio frezavimo būdu ir dengiamas sluoksniuojant keramiką. Cirkonio keramikos protezai yra tvirti ir estetiški, todėl tinkami tiek pavienių dantų, tiek didesnių dantų eilių atstatymui.

Daugiau
Bemetalė keramika

Itin estetiškomis savybėmis išsiskirianti medžiaga, dažniausiai naudojama priekinių dantų protezavimui bei gaminant dantų laminates.

Bemetalės keramikos vainikėliai ar laminatės gaminamos iš įvairaus tipo keramikos. Bemetalė keramika dažnai renkamasi protezuojant užklotais, keramikos laminatėmis, atkuriant priekinius dantis. Kruopštaus darbo ir meistriškumo reikalaujanti bemetalė keramika atkuria labai natūralų danties paviršių, spalvą bei skaidrumą.

Daugiau
Metalo keramika

Dantų protezai iš metalo keramikos gaminami suformuojant metalinį danties karkasą, kuris dengiamas keramikos sluoksniais.

Metalo keramika – tai seniai naudojama dantų protezavimo medžiaga. Anksčiau ji buvo itin populiari, tačiau pastaruoju metu, dėl atsiradusių naujesnių ir tobulesnių medžiagų, metalo keramika dantų protezavimui pasirenkama vis rečiau. Siekiant paslėpti metalo karkaso spalvą, naudojamos specialios dažomosios medžiagos, tačiau dažnai nepavyksta išvengti ties dantenomis atsiradusios pilkšvos juostelės. Ši juostelė išryškėja laikui bėgant, atsitraukus dantenoms, todėl metalo keramika nėra rekomenduojama kai protezuojami priekiniai dantys. Metalo keramikos protezai, dėl metalinio karkaso, dažnai atrodo nenatūralūs ir tamsesni nei šalia esantys nuosavi dantys.

Daugiau
Protezavimas ant implantų

Protezuojant ant implantų, gali būti naudojamos tokios pačios medžiagos, kaip ir protezuojant savus dantis, tik reikalinga papildoma detalė, jungianti dantį su implantu – atrama.

Keramikos užklotas

Pasirenkamas vietoje didelės apimties plombų. Jie dažniausiai gaminami iš bemetalės keramikos, pasižymi itin geromis estetinėmis savybėmis, sumažina danties skilimo riziką.

Keramikos laminatė

Tai plonos keramikos plokštelės, kurios naudojamos protezuojant priekinius dantis. Laminatėmis atstatomi nuskilę ir pažeisti dantys.

Jomis galima atstatyti nedidelius kreivų dantų defektus bei pašviesinti dantų spalvą. Plokštelės gali būti nuo 0,1 iki 1 mm storio. Dėl jų plonumo danties nereikia daug šlifuoti, nepažeidžiami kietieji danties audiniai. Laminatės ilgainiui nepraranda savo blizgesio ir nekeičia spalvos, todėl tarnauja ilgai. Daugiau skaitykite: čia.

Daugiau
Išimami dantų protezai

Išimamieji dantų protezai – plokštelės, lanko atraminiai protezai – pasitelkiami esant didesniems dantų eilių defektams (kai trūksta keleto ar daugiau dantų). Tokie protezai taip pat gali būti fiksuojami ant įsriegtų dantų implantų.

Vienintelis ir tik Jums skirtas gydymo planas.

Paruošime tik Jums skirtą gydymo planą estetiškos šypsenos link. Visų procedūrų metu ir ilgą laiką po jų sieksime geriausių rezultatų.

Nuo ko pradėti?

Kainos
01
Konsultacija

Kiekvienas pacientas ir jo poreikiai yra individualūs bei labai mums svarbūs. Konsultacijos metu išsiaiškinsime Jūsų problemas ar lūkesčius, galimus sprendimo variantus bei atsakysime į visus kylančius klausimus.

02
Gydymo plano aptarimas

Kartu aptarsime detalų gydymo planą tikslams pasiekti: procedūras, jų dažnumą bei laikotarpį, kasdienę/reikalingą burnos higieną namuose.

 

03
Gydymas

Kiekvieno žmogaus dantų situacija mums yra ypatinga. Susipažinę su Jūsų dantų istorija, renkame gydytojų komandą ir pradedame dirbti pagal sudarytą gydymo planą.

Kodėl verta rinktis mus?

Mūsų klinikoje:

Konsultacijai skiriame du kartus daugiau laiko.
Vienos konsultacijos metu sudėtingas gydymo situacijas aptariame su keliais gydytojais.
Tolimensiam gydymo planui pristatyti skiriame papildomą susitikimą su Jumis.
Naudojame moderniausias technologijas ir taikome pažangiausius gydymo metodus.
Visus reikalingus tyrimus atliekame vienoje vietoje.

Įprastai:

Konsultacija užtrunka trumpai 15-20 minučių.
Reikalingos kelios konsultacijos aptarti sudėtingas gydymo situacijas.
Nekuriamas tolimesnis ilgalaikis santykis su pacientu.
Tyrimams atlikti nėra naudojamos pačios naujausios technologijos.
Įvairiems tyrimams atlikti pacientas siunčiamas į kitą vietą.

Jūs klausiate - mes atsakome

Ar dantų protezavimo procedūra yra skausminga?

Dantų protezavimo metu dantys ruošiami juos šlifuojant, dažnai tvirtinami stiklo pluošto ar kitokiais kaiščiais, imami specialūs atspaudai, pagal kuriuos ir gaminami dantų protezai. Taip pat kaip ir kitų odontologinių procedūrų metu, esant indikacijoms, naudojamas vietinis nuskausminimas, todėl protezavimo procedūros yra visiškai neskausmingos. Protezuojant ant dantų implantų, taip pat imami atspaudai, tik naudojant specialias detales, tačiau jos nesukelia papildomo diskomforto. Vietinio nuskausminimo prireikia retai.

Registracija

Pasirinkite, kuriuos dantis norite protezuoti, ir aprašykite jums kilusią problemą. Taip geriau suprasime, kokį balinimo būdą galime jums pasiūlyti.