Privatumo politika

Jūsų asmeninių duomenų naudojimas. Duomenys, tokie kaip Vardai, Pavardės, asmens kodai, adresai, telefonai ar kita Jūsų svarbi asmeninė  informacija šioje svetainėje NĖRA renkami.

Duomenų valdytojo rekvizitai: UAB “Pilies klinika”. Įmonės kodas 304420022,  Adresas: Šv. Gertrūdos g. 51, LT-44283, Kaunas

Slapukai.  Mes renkame informaciją apie savo svetainės lankytoją Google Analytics slapukų pagalba: informaciją apie naršyklę, apie apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine, Jūsų IP adresą, geografinę vietą,  iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę. Šią informaciją UAB “Pilies klinika” saugo ir neteikia jokioms kitoms šalims išskyrus Google (Google Analytics) arba pareikalavus valstybės institucijoms, įstatymo nustatyta tvarka.
Mūsų svetainės tobulinimo tikslu naudojame tik standartinius Google Analytics anoniminius slapukus (COOKIES), skirtus svetainės tobulimui ir jos analizei, nes siekiame maksimaliai svetainę pritaikyti prie savo lankytojų poreikių.

Kas yra slapukai? Tai maži tekstiniai failai, kurį mūsų svetainė įrašo į Jūsų kompiuterio kietąjį diską arba mobilųjį prietaisą, kai apsilankote mūsų svetainėje.

Kaip kontroliuoti slapukus? Slapukus galite kontroliuoti arba visai ištrinti savo nuožiura. Galite ištrinti visus Jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad slapukai visai nebūtų priimami.

Mūsų privatumo politikos pasikeitimai. Mes galime atnaujinti šią privatumo politiką. Kviečiame kartais peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate informuotas apie paskutinius atnaujinimus.