Dantų tiesinimas Invisalign kapomis ir estetinis plombavimas - pacientė Dovilė

Dovilė atvyko konsultacijai, dėl kreivų dantų ir neestetiškos šypsenos. Konsultacijos metu pacientei buvo pasiūlyti keli ortodontinio gydymo variantai, iš kurių buvo nuspręsta pasirinkti gydymą skaidriomis dantų tiesinimo kapomis. Šis dantų tiesinimo būdas yra mažiau pastebimas ir leidžia sumažinti vizitų skaičių.
Po atliktos šypsenos analizės ir pacientės lūkesčių įvertinimo, buvo priimtas sprendimas atkurti natūralias dantų proporcijas, taisyklingą jų anatomiją bei funkciją. Tam reikėjo ne tik koreguoti sąkandį ir išlyginti dantis, bet ir paruošti tarpelius estetiniam priekinių dantų plombavimui.
Siekiant bendrų rezultatų, labai svarbu iš anksto suderinti, kokie yra ortodontinio gydymo tikslai: paruošti tinkamo dydžio tarpelius ir atitinkamas dantų padėtis, kad būtų galima kuo tiksliau atlikti formos korekciją ir trūkstamų anatominių elementų atkūrimą, todėl ortodontinis gydymas nuo pat pradžių buvo planuojama su kitais komandos nariais.
Užbaigus ortodontinį gydymą, pacientei buvo atliktas dantų balinimas lazeriu ir šešių dantų estetinis plombavimas. Restauracijos buvo atliktos visiškai nenaudojant šlifavimo metodo, t.y. visiškai nepažeidžiant natūralių danties audinių. Siekiant atkurti šypsenos estetiką ir išsaugoti jos natūralumą bei individualumą, buvo atstatytos nudilusios emalio sritys bei dantų forma.

Ugnė Tutlienė

Specialybė
Gydytoja odontologė - ortodontė
Licencijos nr.
OPL-05442